Αυτά είναι τα στελέχη που απαρτίζουν το ψηφοδέλτιο της Δημοτικής Πρωτοβουλίας «Έδεσσα – Βεγορίτιδα» του Δημήτρη Γιάννου | PellaNews

Αυτά είναι τα στελέχη που απαρτίζουν το ψηφοδέλτιο της Δημοτικής Πρωτοβουλίας «Έδεσσα – Βεγορίτιδα» του Δημήτρη Γιάννου

Κατατέθηκε ο συνδυασμός νίκης της Δημοτικής Πρωτοβουλίας «Έδεσσα – Βεγορίτιδα». Μία δυνατή ομάδα από άξια στελέχη, που ως μόνο στόχο έχουν να πάμε όλοι μαζί τον Δήμο Έδεσσας ακόμα πιο μπροστά!

Επικεφαλής του συνδυασμού και υποψήφιος Δήμαρχος Έδεσσας ο Δημήτρης Γιάννου, ο οποίος εξέφρασε την ικανοποίηση και την υπερηφάνεια του για την ποιότητα των στελεχών που απαρτίζουν το ψηφοδέλτιο και ευχήθηκε σε όλους καλή επιτυχία.

Τα στελέχη που απαρτίζουν το ψηφοδέλτιο της Δημοτικής Πρωτοβουλίας «Έδεσσα – Βεγορίτιδα» είναι τα εξής:

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΒΕΓΟΡΙΤΙΔΑΣ 

1. ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ

2. ΜΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

3. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΤΖΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΠΕΤΡΟΥ

5. ΧΑΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΒΑΛΙΩΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΒΟΥΡΟΥ - ΓΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6. ΓΙΩΓΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΓΚΙΟΥΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του  ΝΙΚΗΤΑ

8. ΔΗΛΙΑΠΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ

9. ΔΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10. ΔΟΥΡΒΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

11. ΘΕΟΔΩΣΗΣ  ΙΑΚΩΒΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

12. ΙΑΤΡΙΔΟΥ – ΒΛΑΔΙΚΑ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΗΛΙΑ

13. ΚΑΡΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΟΣΧΟΥ-ΙΩΑΝΝΗ 

14. ΚΑΡΑΤΣΩΡΗΣ  ΚΟΣΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15. ΚΑΤΣΑΡΑ – ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16. ΚΙΚΙΛΙΓΚΑ – ΒΛΑΔΙΚΑ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

17. ΚΙΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

18. ΚΟΛΙΠΕΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

19. ΚΟΥΛΙΟΥ – ΜΠΟΥΤΚΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

21. ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

22. ΜΠΑΓΓΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

23. ΜΠΑΡΤΖΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΕΛΙΝΑ) του ΛΑΜΠΡΟΥ 

24. ΝΗΣΙΑΝΤΣΗ  ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 

25. ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ - ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΑΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

26. ΟΥΓΓΡΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ

27. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΠΕΤΡΟΥ

28. ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

29. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του  ΠΕΡΙΚΛΗ

30. ΠΕΤΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

31. ΠΗΛΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

32. ΠΛΙΟΥΤΑ – ΟΥΖΟΥΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

33. ΣΑΜΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

34. ΤΣΙΒΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

35. ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

36. ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΗ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΕΓΟΡΙΤΙΔΑΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΝΙΣΣΑΣ

1. ΚΟΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

2. ΜΠΟΓΙΑ  ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΜΠΟΓΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

4. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

6. ΣΟΥΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

7. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ  ΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΚΟΥΛΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

1. ΓΙΑΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΜΠΟΖΙΝΗ ΦΑΝΗ του ΙΟΡΔΑΝΗ

4. ΜΠΟΥΖΙΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΡΑΠΠΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΑΙΑΣ

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΓΚΑΓΚΑΝΙΑΡΑ – ΠΑΝΤΑΖΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΑΡΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

4. ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ

6. ΦΛΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΑ

1. ΚΑΡΡΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2. ΚΕΣΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ

3. ΚΟΛΥΜΑΝΗ ΙΟΡΔΑΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

4. ΜΠΑΠΚΑ ΑΘΗΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ

5. ΝΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΩΜΑ

7. ΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

8. ΧΟΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΥΤΤΩΝ

1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΖΑΪΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΤΝΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΝΑΣΤΟΥ ΙΟΡΔΑΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΤΑΡΑΜΠΟΥΣΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

7. ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8. ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΔΕΣΣΑΣ

1. ΓΑΛΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΕΜΒΟΛΙΑΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ

5. ΚΛΑΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

6. ΚΟΪΔΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΞΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7. ΛΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

8. ΜΙΣΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

9. ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

10. ΜΠΟΥΛΓΟΥΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

11. ΝΑΤΣΩΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

12. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

13. ΠΑΠΑΤΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14. ΤΣΑΒΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

15. ΤΣΟΥΓΕΝΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΠΑΝΤΕΛΗ

16. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

17. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ – ΚΑΤΣΙΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

1. ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2. ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

3. ΓΑΛΛΗ – ΛΟΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΤΕΡΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΓΙΑΝΤΣΗ – ΓΚΑΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΚΑΡΤΣΩΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΗΣΙΟΥ

1. ΓΑΡΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΚΑΡΑΒΕΛΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΚΟΝΤΟΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

4. ΜΙΝΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΠΙΛΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΠΡΟΪΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

7. ΠΡΟΪΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

8. ΧΟΡΟΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΗΣ

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΜΗΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΠΑΣΛΑΜΟΥΣΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΠΑΣΛΑΜΟΥΣΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ  του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΑΡΙΟΥ

1. ΚΑΤΙΚΑΡΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΛΥΚΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΜΙΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΡΟΔΙΦΤΣΗ  - ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΩΤΗΡΑΣ

1. ΚΑΡΑΠΑΤΑΚΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΗ – ΜΟΡΦΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2. ΚΩΣΤΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΜΠΟΓΟΪΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΜΠΟΥΖΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΣΑΜΠΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ

1. ΚΙΣΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

2. ΚΙΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΙΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΜΕΓΛΕΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

5. ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΤΟΤΛΗ ΧΡΥΣΗ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ