Παγκόσμιο κύπελλο ποδοσφαίρου-Ενημερωθείτε για το τηλεοπτικό πρόγραμμα
  • μέγεθος γραμματοσειράς +

13 Ιουνίου 2018

H ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ:

• Πέμπτη 14/6 18:00

Ρωσία – Σαουδική Αραβία (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)

• Παρασκευή 15/6 15:00

Αίγυπτος – Ουρουγουάη (ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ)

• Παρασκευή 15/6 18:00

Μαρόκο – Ιράν (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)

• Παρασκευή 15/6 21:00

Πορτογαλία – Ισπανία (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)

• Σάββατο 16/6 13:00

Γαλλία – Αυστραλία (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)

• Σάββατο 16/6 16:00

Αργεντινή – Ισλανδία (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)

• Σάββατο 16/6 19:00

Περού – Δανία (ΕΡΤ1 Mordovia Arena, Σαράνσκ)

• Σάββατο 16/6 22:00

Κροατία – Νιγηρία (ΕΡΤ1 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)

• Κυριακή 17/6 15:00

Κόστα Ρίκα – Σερβία (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)

• Κυριακή 17/6 18:00

Γερμανία – Μεξικό (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)

• Κυριακή 17/6 21:00

Βραζιλία – Ελβετία (ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ)

• Δευτέρα 18/6 15:00

Σουηδία – Νότια Κορέα (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)

• Δευτέρα 18/6 18:00

Βέλγιο – Παναμάς (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)

• Δευτέρα 18/6 21:00

Τυνησία – Αγγλία (ΕΡΤ1 Volgograd Arena, Βόλγογκραντ)

• Τρίτη 19/6 15:00

Κολομβία – Ιαπωνία (ΕΡΤ1 Mordovia Arena, Σαράνσκ)

• Τρίτη 19/6 18:00

Πολωνία – Σενεγάλη (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)

• Τρίτη 19/6 21:00

Ρωσία – Αίγυπτος (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)

• Τετάρτη 20/6 15:00

Πορτογαλία – Μαρόκο (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)

• Τετάρτη 20/6 18:00

Ουρουγουάη – Σ. Αραβία (ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ)

• Τετάρτη 20/6 21:00

Ιράν – Ισπανία (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)

• Πέμπτη 21/6 15:00

Δανία – Αυστραλία (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)

• Πέμπτη 21/6 18:00

Γαλλία – Περού (ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ)

• Πέμπτη 21/6 21:00

Αργεντινή – Κροατία (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)

• Παρασκευή 22/6 15:00

Βραζιλία – Κόστα Ρίκα (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)

• Παρασκευή 22/6 18:00

Νιγηρία – Ισλανδία (ΕΡΤ1 Volgograd Arena, Βόλγογκραντ)

• Παρασκευή 22/6 21:00

Σερβία – Ελβετία (ΕΡΤ1 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)

• Σάββατο 23/6 15:00

Βέλγιο – Τυνησία (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)

• Σάββατο 23/6 18:00

Νότια Κορέα – Μεξικό (ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ)

• Σάββατο 23/6 21:00

Γερμανία – Σουηδία (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)

• Κυριακή 24/6 15:00

Αγγλία – Παναμάς (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)

• Κυριακή 24/6 18:00

Ιαπωνία – Σενεγάλη (ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ)

• Κυριακή 24/6 21:00

Πολωνία – Κολομβία (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)

• Δευτέρα 25/6 17:00

Ουρουγουάη – Ρωσία (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)

• Δευτέρα 25/6 17:00

Σ. Αραβία – Αίγυπτος (ΕΡΤ2 Volgograd Arena, Βόλγογκραντ)

• Δευτέρα 25/6 21:00

Ισπανία – Μαρόκο (ΕΡΤ1 Mordovia Arena, Σαράνσκ)

• Δευτέρα 25/6 21:00

Ιράν – Πορτογαλία (ΕΡΤ2 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)

• Τρίτη 26/6 17:00

Δανία – Γαλλία (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)

• Τρίτη 26/6 17:00

Αυστραλία – Περού (ΕΡΤ2 Fisht Stadium, Σότσι)

• Τρίτη 26/6 21:00

Νιγηρία – Αργεντινή (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)

• Τρίτη 26/6 21:00

Ισλανδία – Κροατία (ΕΡΤ2 Rostov Arena, Ροστόβ)

• Τετάρτη 27/6 17:00

Νότια Κορέα – Γερμανία (ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ)

• Τετάρτη 27/6 17:00

Μεξικό – Σουηδία (ΕΡΤ2 Kazan Arena, Καζάν)

• Τετάρτη 27/6 21:00

Σερβία – Βραζιλία (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)

• Τετάρτη 27/6 21:00

Ελβετία – Κόστα Ρίκα (ΕΡΤ2 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)

• Πέμπτη 28/6 17:00

Σενεγάλη – Κολομβία (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)

• Πέμπτη 28/6 17:00

Ιαπωνία – Πολωνία (ΕΡΤ2 Volgograd Arena, Βολγκογκράντ)

• Πέμπτη 28/6 21:00

Αγγλία – Βέλγιο (ΕΡΤ1 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)

• Πέμπτη 28/6 21:00

Παναμάς – Τυνησία (ΕΡΤ2 Mordovia Arena, Σαράνσκ)

ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16»

• Σάββατο 30/6 17:00

Αγώνας (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)

• Σάββατο 30/6 21:00

Αγώνας (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)

• Κυριακή 1/7 17:00

Αγώνας (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα

• Κυριακή 1/7 21:00

Αγώνας (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)

• Δευτέρα 2/7 17:00

Αγώνας (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)

• Δευτέρα 2/7 21:00

Αγώνας (ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ)

• Τρίτη 3/7 17:00

Αγώνας (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)

• Τρίτη 3/7 21:00

Αγώνας (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

• Παρασκευή 6/7 17:00

Α Προημιτελικός (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)

• Παρασκευή 6/7 21:00

Β Προημιτελικός (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)

• Σάββατο 7/7 17:00

Γ Προημιτελικός (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)

• Σάββατο 7/7 21:00

Δ Προημιτελικός (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

• Τρίτη 10/7 21:00

Α Ημιτελικός (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)

• Τετάρτη 11/7 21:00

Β Ημιτελικός (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

Σάββατο 14/7 17:00

(ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη

ΤΕΛΙΚΟΣ

Κυριακή 15/7 18:00

(ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)

•• Καθημερινά, δίωρες εκπομπές στις 23:00 στην ΕΡΤ1 (αν υπάρχει αγώνας στις 22:00, η εκπομπή θα ξεκινά μεσάνυχτα), αλλά και στην ΕΡΤ3, στις 17:00 και για μία ώρα.

ΠελλαNews

Αργυρουπόλεως 6,
58500, Σκύδρα
Τηλέφωνο: +3023810.81811
Fax: +3023810.81812
Mail: info@pellanews.gr
Mail: pellanews@otenet.gr