Το πρόγραμμα της Γ εθνικής | PellaNews

Το πρόγραμμα της Γ εθνικής

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Γ εθνικής με τις ομάδες της Πέλλας να μαθαίνουν τους αντίπαλους τους.

Αναλυτικά το πρόγραμμα 

1η αγωνιστική  

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων - Μακεδονικός

Κοζάνη - Εδεσσαϊκός

Ποσειδών Μηχανιώνας - ΑΕ Λευκίμμης

ΟΦ Αγίου Ματθαίου - Θύελλα Σαρακηνών

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΕΠ Κοζάνης

ΑΣ Γιαννιτσά - Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

2η αγωνιστική  

Κοζάνη - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Μακεδονικός - Ποσειδών Μηχανιώνας

Εδεσσαϊκός - ΟΦ Αγίου Ματθαίου

ΑΕ Λευκίμμης - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Θύελλα Σαρακηνών - ΑΣ Γιαννιτσά

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης - ΑΕΠ Κοζάνης

3η αγωνιστική  

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων - Ποσειδών Μηχανιώνας

ΟΦ Αγίου Ματθαίου - Κοζάνη

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Μακεδονικός

ΑΣ Γιαννιτσά - Εδεσσαϊκός

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης - ΑΕ Λευκίμμης

ΑΕΠ Κοζάνης - Θύελλα Σαρακηνών

4η αγωνιστική  

ΟΦ Αγίου Ματθαίου - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Ποσειδών Μηχανιώνας - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Κοζάνη - ΑΣ Γιαννιτσά

Μακεδονικός - Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

Εδεσσαϊκός - ΑΕΠ Κοζάνης

Θύελλα Σαρακηνών - ΑΕ Λευκίμμης

5η αγωνιστική  

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων - Ηρακλής Αμπελοκήπων

ΑΣ Γιαννιτσά - ΟΦ Αγίου Ματθαίου

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης - Ποσειδών Μηχανιώνας

ΑΕΠ Κοζάνης - Κοζάνη

Θύελλα Σαρακηνών - Μακεδονικός

ΑΕ Λευκίμμης - Εδεσσαϊκός

6η αγωνιστική  

ΑΣ Γιαννιτσά - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

ΟΦ Αγίου Ματθαίου - ΑΕΠ Κοζάνης

Ποσειδών Μηχανιώνας - Θύελλα Σαρακηνών

Κοζάνη - ΑΕ Λευκίμμης

Μακεδονικός - Εδεσσαϊκός

7η αγωνιστική  

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων - Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

ΑΕΠ Κοζάνης - ΑΣ Γιαννιτσά

Θύελλα Σαρακηνών - Ηρακλής Αμπελοκήπων

ΑΕ Λευκίμμης - ΟΦ Αγίου Ματθαίου

Εδεσσαϊκός - Ποσειδών Μηχανιώνας

Μακεδονικός - Κοζάνη

8η αγωνιστική  

ΑΕΠ Κοζάνης - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης - Θύελλα Σαρακηνών

ΑΣ Γιαννιτσά - ΑΕ Λευκίμμης

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Εδεσσαϊκός

ΟΦ Αγίου Ματθαίου - Μακεδονικός

Ποσειδών Μηχανιώνας - Κοζάνη

9η αγωνιστική  

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων - Θύελλα Σαρακηνών

ΑΕ Λευκίμμης - ΑΕΠ Κοζάνης

Εδεσσαϊκός - Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

Μακεδονικός - ΑΣ Γιαννιτσά

Κοζάνη - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Ποσειδών Μηχανιώνας - ΟΦ Αγίου Ματθαίου

10η αγωνιστική  

ΑΕ Λευκίμμης - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Θύελλα Σαρακηνών - Εδεσσαϊκός

ΑΕΠ Κοζάνης - Μακεδονικός

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης - Κοζάνη

ΑΣ Γιαννιτσά - Ποσειδών Μηχανιώνας

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΟΦ Αγίου Ματθαίου

11η αγωνιστική  

Εδεσσαϊκός - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Μακεδονικός - ΑΕ Λευκίμμης

Κοζάνη - Θύελλα Σαρακηνών

Ποσειδών Μηχανιώνας - ΑΕΠ Κοζάνης

ΟΦ Αγίου Ματθαίου - Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΣ Γιαννιτσά