13η Ανθοέκθεση Δήμου Πέλλας: Όπου κι αν κοιτάξεις θα γεμίσεις με χρώμα κι άρωμα!
Πλούτος φυτών και λουλουδιών που "κατέλαβαν" την πλατεία Πολύκεντρου στον Πεζόδρομο Γιαννιτσών.
![13η Ανθοέκθεση Δήμου Πέλλας: Όπου κι αν κοιτάξεις θα γεμίσεις με χρώμα κι άρωμα! 13η Ανθοέκθεση Δήμου Πέλλας: Όπου κι αν κοιτάξεις θα γεμίσεις με χρώμα κι άρωμα!](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/69/14.jpg)
του Παύλου Νεκτάριου Παπαδόπουλου
Μυρωδιές υπέροχες που ενισχύουν την Άνοιξη, χρώματα, υπέροχο κλίμα, στην 13η Ανθοέκθεση που θα είναι κοντά μας έως την Κυριακή 14 Μαΐου. Τα εγκαίνια έγιναν, ανοίγοντας την πύλη του κόσμου που η φύση μας χαρίζει απλόχερα και που οι εκθέτες που βρίσκονται στην Πλατεία Πολύκεντρου εξυψώνουν με τέχνη και φροντίδα!
![1-aIA1r.jpg](/image/original/69/1-aIA1r.jpg)
![2-1eqKH.jpg](/image/original/69/2-1eqKH.jpg)
![4-FJCdl.jpg](/image/original/69/4-FJCdl.jpg)
![3-IqHv7.jpg](/image/original/69/3-IqHv7.jpg)
![5-JnWB8.jpg](/image/original/69/5-JnWB8.jpg)
![6-KfXii.jpg](/image/original/69/6-KfXii.jpg)
![9-ZWEER.jpg](/image/original/69/9-ZWEER.jpg)
![7-rMc8f.jpg](/image/original/69/7-rMc8f.jpg)
![10-bOfj4.jpg](/image/original/69/10-bOfj4.jpg)
![345264829-114387748295335-6422237071424820335-n.jpg](/image/original/69/345264829-114387748295335-6422237071424820335-n.jpg)
![30.jpg](/image/original/69/30.jpg)
![31-ocmJ8.jpg](/image/original/69/31-ocmJ8.jpg)
![15-rRsnn.jpg](/image/original/69/15-rRsnn.jpg)
![16-UDvsh.jpg](/image/original/69/16-UDvsh.jpg)
![17-jfwv3.jpg](/image/original/69/17-jfwv3.jpg)
![18-hwI25.jpg](/image/original/69/18-hwI25.jpg)
![19-jA3IP.jpg](/image/original/69/19-jA3IP.jpg)
![20-xzdPm.jpg](/image/original/69/20-xzdPm.jpg)
![21-LGJIq.jpg](/image/original/69/21-LGJIq.jpg)
![22-QRffu.jpg](/image/original/69/22-QRffu.jpg)
![24-Zqhfu.jpg](/image/original/69/24-Zqhfu.jpg)
![25-4CMsT.jpg](/image/original/69/25-4CMsT.jpg)
![26-b8Zn5.jpg](/image/original/69/26-b8Zn5.jpg)
![27-Shc7R.jpg](/image/original/69/27-Shc7R.jpg)
![32-n8Jo3.jpg](/image/original/69/32-n8Jo3.jpg)
![33-QrJuq.jpg](/image/original/69/33-QrJuq.jpg)
![34-kGic6.jpg](/image/original/69/34-kGic6.jpg)
![35.jpg](/image/original/69/35.jpg)
Αξίζει να κάνουμε τον περίπατο μας και σίγουρα, κάτι θα βρούμε που θα θέλουμε να αποχωρήσουμε παίρνοντας το στην αγκαλιά μας για να ομορφύνουμε κάθε χώρο μας.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ