"Αλωσε" την Καστοριά ο Εδεσσαϊκός
!["Αλωσε" την Καστοριά ο Εδεσσαϊκός "Αλωσε" την Καστοριά ο Εδεσσαϊκός](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/65/fb-img-1678892222740.jpg)
Μεγάλο διπλό στην Καστοριά για τον Εδεσσαϊκό.
Η ιστορική ομάδα της Πέλλας νίκησε με 1-2 την Καστοριά αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ με 1-0. Οι ποδοσφαιριστές του Αλέκου Κούρτογλου έδειξαν χαρακτήρα και αρχικά ισοφάρισαν με τον Τάσο Ιωάννου ενώ στο Β ημίχρονο ανέτρεψαν το σκορ και πήραν σπουδαία νίκη με τον Δημήτρη Μελικιωτη. Οι "τρίαινοφοροι" κατάφεραν και πήραν βαθειά βαθμολογίκη ανάσα και έκαναν ένα καθοριστικό βήμα σωτηρίας.
![fb-img-1678893396913.jpg](/image/original/65/fb-img-1678893396913.jpg)
Καστοριά🟡🔴-Εδεσσαικος🟢⚪️1-2 (τελικό)
17ο Παλλας 1-0
44ο Ιωαννου 1-1
84ο Μεληκιωτης 1-2
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ