Αναμνηστική πλακέτα από το Συμβαδί-ζω στη Γεωργία Σημαιοφορίδου
![Αναμνηστική πλακέτα από το Συμβαδί-ζω στη Γεωργία Σημαιοφορίδου Αναμνηστική πλακέτα από το Συμβαδί-ζω στη Γεωργία Σημαιοφορίδου](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/70/georgia-simaioforidou.jpg?crop=4096,2225,33,609)
Ο αυτόματος απινιδωτής που πριν λίγο καιρό έγινε δωρεά από τη Γεωργία Σημαιοφορίδου, έχει βρει τη θέση του, καθώς αποτελεί σταθερό εξοπλισμό του Δημοτικού Αθλητικού Κέντρου Σκύδρας.
"Από τον σύλλογο μας υπήρχε μία εκκρεμότητα. Να πούμε και πάλι ένα μεγάλο "ευχαριστούμε", αυτήν την φορά από κοντά, στην ίδια. Ελάχιστο δείγμα ευγνωμοσύνης από το Συμβαδί-ζω και όλον τον κόσμο, μία αναμνηστική πλακέτα. Γεωργία να είσαι πάντα γερή και ευχόμαστε οι πράξεις σου να βρίσκουν μιμητές 🧡" σημειώνει στην ανακοίνωση του ο σύλλογος.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ