Από Συμπαραστάτης του Δημότη στη γραμματειακή υποστήριξη της ΔΕΥΑ Σκύδρας
Με απευθείας ανάθεση στην κα Σαμαρτσίδου Σοφία η ΔΕΥΑ Σκύδρας καλύπτει τη θέση της γραμματειακής υποστήριξης της Δημοτικής Επιχείρησης. Αυτή η απόφαση πάρθηκε στην τελευταία συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου που είχε οριστεί για τις 19 Φεβρουαρίου αλλά πραγματοποιήθηκε την επομένη. Η κα Σαμαρτσίδου να θυμίσουμε ότι ήταν η εκλεκτή της Δημοτικής Αρχής για τη θέση του Συμπαραστάτη του Δημότη στην προηγούμενη θητεία. Στο ίδιο συμβούλιο αποφασίστηκε και η απευθείας ανάθεση για τη θέση του λογιστή στον κ. Καρασαββίδη Χρήστο, όπως και η απευθείας ανάθεση για την παροχή διαφόρων υπηρεσιών στον κ. Πιστοφίδη Κων/νο.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ