Χάλκινο μετάλλιο για τον Μ. Αλέξανδρο Γιαννιτσών στο πρωτάθλημα Βορείου Ελλάδος TAEKWON DO
![Χάλκινο μετάλλιο για τον Μ. Αλέξανδρο Γιαννιτσών στο πρωτάθλημα Βορείου Ελλάδος TAEKWON DO Χάλκινο μετάλλιο για τον Μ. Αλέξανδρο Γιαννιτσών στο πρωτάθλημα Βορείου Ελλάδος TAEKWON DO](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/63/20230204-131534.jpg?crop=443,240,0,95)
Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το Πρωτάθλημα Βορείου Ελλάδος TAEKWON DO στο Ωραιόκαστρο Θεσσαλονίκης το τριήμερο 3/4&5 Φεβρουαρίου 2023 με μεγάλη συμμετοχή αθλητών από μπλε ζώνη και πάνω σε διάφορες κατηγορίες ηλικιών και κιλών.
Στους αγώνες συμμετείχε ο Αθλητικός Σύλλογος Μακεδονίας ¨ο Μ.Αλέξανδρος¨ Γιαννιτσών με 2 αθλητές του και τον προπονητή τους Μάστερ Δημήτρη Ινδόπουλο και κατέκτησε ένα χάλκινο μετάλλιο με τον αθλητή Ιωακείμ Χατζηιωακειμίδη και την τέταρτη θέση με τον αθλητή Δημήτρη Κοπασάκη.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ