Χρήστος Μπάτσης: Ο ισολογισμός είναι ένα εργαλείο για τον Δήμο
Σε τακτοποιήσεις θεμάτων που απασχολούσαν χρόνια τον Δήμο Αλμωπίας προβαίνει η Δημοτική αρχή του Χρήστου Μπάτση.
Συγκεκριμένα το απόγευμα της Τετάρτης συνεδρίασε το Δημοτικό συμβούλιο Αλμωπίας, όπου η δημοτική αρχή έφερε προς ψήφιση έναν ακόμη ισολογισμό, ο οποίος θα έπρεπε να είχε ψηφιστεί από τις προηγούμενες διοικήσεις. Ο Δήμαρχος Αλμωπίας Χρήστος Μπάτσης μαζί με τον Αντιδήμαρχο Οικονομικών Γιάννη Σέλκο αλλα και τους συνεργάτες του επιλύσουν θέματα που απασχολούσαν για πολλά χρόνια τον Δήμο. Μάλιστα η ψήφιση του ισολογισμού είναι ένα εργαλείο για την εκάστοτε δημοτική αρχή.
Από εκεί και πέρα ο Δήμαρχος ενημέρωσε το σώμα του Δημοτικού Συμβουλίου για τις δράσεις του ενω τόνισε πως ο Δήμος θα βραβευτεί για τις μελέτες της τεχνικής υπηρεσίας.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Τα ονομαστήρια του πατρός Παντελεήμωνα
27 Ιουλίου 2024 -
Δραστήριο το Προεδρικό ζεύγος της Περίκλειας
27 Ιουλίου 2024 -
Τραγικό: Για χρέος 0,02 λεπτών τράπεζα ζητάει περίπου 70 ευρώ
27 Ιουλίου 2024 -
Οι ελληνικές συμμετοχές της 1ης ημέρας (27/07)
27 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ