ΔΑΟΚ Π.Ε. Ημαθίας: Ανανέωση Εγγραφής στο Μ.Ε.Ν.Ο (Μητρώο Εμπόρων Νωπών Οπωροκηπευτικών)
![ΔΑΟΚ Π.Ε. Ημαθίας: Ανανέωση Εγγραφής στο Μ.Ε.Ν.Ο (Μητρώο Εμπόρων Νωπών Οπωροκηπευτικών) ΔΑΟΚ Π.Ε. Ημαθίας: Ανανέωση Εγγραφής στο Μ.Ε.Ν.Ο (Μητρώο Εμπόρων Νωπών Οπωροκηπευτικών)](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/95/nopa-opwrokipeytika.jpg)
ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΣΤΟ Μ.Ε.Ν.Ο. (ΜΗΤΡΩΟ ΕΜΠΟΡΩΝ ΝΩΠΩΝ ΟΠΩΡΟΚΗΠΕΥΤΙΚΩΝ)
Από τη Δ.Α.Ο.Κ. Π.Ε. Ημαθίας ανακοινώνεται ότι :
όσοι έχουν εγγραφεί έως τις 31/12/2020 στο Μ.Ε.Ν.Ο. με αριθμούς μητρώου από το 000001 έως 066486, να προσκομίσουν αίτηση με τα απαραίτητα δικαιολογητικά στην υπηρεσία μας Δ.Α.Ο.Κ. Π.Ε. Ημαθίας, για την ανανέωση εγγραφής σε όλους τους κλάδους εμπορίας.
Σας ενημερώνουμε ότι μπορείτε να προσέλθετε στην υπηρεσία μας Μητροπόλεως 44 Βέροια και στο γραφείο Αγροτικής Οικονομίας Νάουσας, στο Σ.Σ. Νάουσας μόνο οι παραγωγοί της περιοχής της Νάουσας ή να τα αποστείλετε στο e-maildaokima@imathia.pkm.gov.gr
με θέμα «ανανέωση εγγραφής στο Μ.Ε.Ν.Ο.»
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ