Δημιουργήθηκε Χορωδία στο 3ο "Αγαθοβούλειο" Δημοτικό Γιαννιτσών!
Μαέστρος ο κ. Αντώνης Παπαδόπουλος.
![Δημιουργήθηκε Χορωδία στο 3ο "Αγαθοβούλειο" Δημοτικό Γιαννιτσών! Δημιουργήθηκε Χορωδία στο 3ο "Αγαθοβούλειο" Δημοτικό Γιαννιτσών!](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/58/316238337-129245433299321-6646439424966339097-n.jpg)
"Θέλεις να τραγουδήσεις μαζί μας;" Αυτό ήταν το ερώτημα που έθεσε ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 3ου Αγαθοβούλειου Δημοτικού Σχολείου Γιαννιτσών.
Έτσι, από το τέλος Νοεμβρίου, άρχισε ένα υπέροχο ταξίδι μουσικής, χαράς, ομαδικότητας κεφιού και δημιουργικότητας, στο 3ο δημοτικό σχολείο, με την Χορωδία του!
"Σας περιμένουμε να χαρούμε και να τραγουδήσουμε, με μαέστρο τον κ. Αντώνη Παπαδόπουλο", όπως σημειώνει μέσω σόσιαλ μίντια ο Σύλλογος.
![316543756-10225133576939452-1073241812726809931-n.jpg](/image/original/58/316543756-10225133576939452-1073241812726809931-n.jpg)
Το ταξίδι ξεκίνησε αλλά, όπως σημειώνουν ο Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων Αργύρης Φλίκας και τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου, "η πρώτη συνάντηση της χορωδίας μας είναι γεγονός! Γέμισε το σχολείο μας όμορφες φωνές και μελωδίες. Περιμένουμε και άλλα παιδιά για να δυναμώσει η φωνή μας!"
Πληροφορίες και οτιδήποτε άλλο θελήσετε μπορείτε να πάρετε από το Πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων του 3ου Δημοτικού, Αργύρη Φλίκα, στο τηλέφωνο 6948574788.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ