Δήμος Έδεσσας: Συγκέντρωση τροφίμων και ειδών πρώτης ανάγκης
![Δήμος Έδεσσας: Συγκέντρωση τροφίμων και ειδών πρώτης ανάγκης Δήμος Έδεσσας: Συγκέντρωση τροφίμων και ειδών πρώτης ανάγκης](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/63/0002-9PKou.webp)
Ο Δήμος Έδεσσας στέκεται αλληλέγγυος στους σεισμόπληκτους της Τουρκίας και της Συρίας και συγκεντρώσει τρόφιμα μακράς διάρκειας και είδη πρώτης ανάγκης (κλινοσκεπάσματα, υπνόσακους κλπ) σε καλή κατάσταση, που θα σταλούν στις πληγείσες περιοχές.
Όσοι πολίτες θέλουν να εκφράσουν έμπρακτα την αλληλεγγύη τους μπορούν να φέρουν τρόφιμα και είδη πρώτης ανάγκης στο Δημαρχείο Έδεσσας (γραφείο 3) μέχρι το μεσημέρι της Δευτέρας, 13 Φεβρουαρίου 2023.
Γραφείο Τύπου
Δήμου Έδεσσας
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ