Δίπλα στον Εδεσσαϊκό ο Δημήτρης Γιάννου
![Δίπλα στον Εδεσσαϊκό ο Δημήτρης Γιάννου Δίπλα στον Εδεσσαϊκό ο Δημήτρης Γιάννου](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/64/received-527717076132114.jpeg)
Στο γήπεδο του Ριζαριου βρίσκεται ο Δήμαρχος Έδεσσας.
Ο Δημήτρης Γιάννου παρακολουθεί με την δική του αγωνία την αναμέτρηση του Εδεσσαϊκού με τον Κεραυνό Άγγελοχωριού, σε μια αναμέτρηση όπου η ιστορική ομάδα της Έδεσσας θέλει την νίκη.
![received-613923483887425.jpeg](/image/original/64/received-613923483887425.jpeg)
Ο Δήμαρχος Έδεσσας βρίσκεται άλλωστε διαχρονικά δίπλα στον Εδεσσαϊκό ενώ στηρίζει με την φυσική του παρουσία την προσπάθεια των παικτών του Αλέκου Κούρτογλου. Βέβαια εκτός από τον Εδεσσαϊκό ο Δημήτρης Γιάννου στηρίζει όλες τις ομάδες της Πέλλας αφού έχει βρεθεί πολλές φορές και στο γήπεδο του Αλμωπού Αριδαίας.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ