Δρόμος Θυσίας: Οι Μικροί Δρομείς (φωτογραφίες)
![Δρόμος Θυσίας: Οι Μικροί Δρομείς (φωτογραφίες) Δρόμος Θυσίας: Οι Μικροί Δρομείς (φωτογραφίες)](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/53/309738137-1150844462529529-5025918472116962012-n.jpg)
Στον Δρόμο Θυσίας που πραγματοποιήθηκε στις 2 Οκτωβρίου, την παράσταση έκλεψαν οι μικροί αθλητές. Παιδιά κάθε ηλικίας στήθηκαν στην εκκίνηση και ετοιμάστηκαν να τρέξουν. Στη ροή έναρξης τερματισμού ακολουθήθηκε συγκεκριμένη τακτική, με τον τερματισμό της μίας ηλικιακής ομάδας και έναρξη για την επόμενη. Σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν αξίζουν πολλά συγχαρητήρια αλλά και σε όλους τους γονείς που τα συνόδεψαν. Οι μικροί δρομείς στον τερματισμό παρέλαβαν το αναμνηστικό βραβείο και το μετάλλιο τους.
![309250876-627132492250061-6182464686862665899-n.jpg](/image/original/53/309250876-627132492250061-6182464686862665899-n.jpg)
![309703517-481331407342687-8615487352748303818-n.jpg](/image/original/53/309703517-481331407342687-8615487352748303818-n.jpg)
![309738137-1150844462529529-5025918472116962012-n.jpg](/image/original/53/309738137-1150844462529529-5025918472116962012-n.jpg)
![309749119-1514487835658862-4434737695860549187-n.jpg](/image/original/53/309749119-1514487835658862-4434737695860549187-n.jpg)
![309770208-786674499236288-1303731121885579310-n.jpg](/image/original/53/309770208-786674499236288-1303731121885579310-n.jpg)
![309798066-1395757584288185-1091239341008563498-n.jpg](/image/original/53/309798066-1395757584288185-1091239341008563498-n.jpg)
![309825862-626592438961680-389279497285697088-n-1.jpg](/image/original/53/309825862-626592438961680-389279497285697088-n-1.jpg)
![309946734-592204652694214-7333801500505040049-n.jpg](/image/original/53/309946734-592204652694214-7333801500505040049-n.jpg)
![309993667-809450460478067-4145305593233592405-n.jpg](/image/original/53/309993667-809450460478067-4145305593233592405-n.jpg)
![310014385-1236776590435155-2877067486858261516-n.jpg](/image/original/53/310014385-1236776590435155-2877067486858261516-n.jpg)
![310041459-665348528148045-3242402645976212229-n.jpg](/image/original/53/310041459-665348528148045-3242402645976212229-n.jpg)
![310057149-851381729359102-3429972669568603177-n.jpg](/image/original/53/310057149-851381729359102-3429972669568603177-n.jpg)
![310330769-833045514386238-5438983269832924527-n.jpg](/image/original/53/310330769-833045514386238-5438983269832924527-n.jpg)
Δείτε το Βίντεο από την εκκίνηση των παιδιών.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ