Δυναμική παρουσία του Δημάρχου Αλμωπίας στο Παρακαθ
![Δυναμική παρουσία του Δημάρχου Αλμωπίας στο Παρακαθ Δυναμική παρουσία του Δημάρχου Αλμωπίας στο Παρακαθ](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/72/20230609-224921.jpg)
Στο Νεοχώρι Αλμωπίας για το Παρακαθ βρέθηκε το βράδυ της Παρασκευής ο Χρήστος Μπάτσης.
Ο Δήμαρχος Αλμωπίας είχε δυναμική παρουσία στο Παρακαθ καθώς βρέθηκε στο Νεοχώρι με όλους τους αντιδήμαρχους του ,τον πρόεδρο του Δημοτικού Συμβουλίου Δημήτρη Βεσκο αλλά και δεκάδες υποψήφιους του.
![20230609-225624.jpg](/image/original/72/20230609-225624.jpg)
Μάλιστα ο Δήμαρχος Αλμωπίας Χρήστος Μπάτσης αφού έδωσε συγχαρητήρια στον Πρόεδρο του Συλλόγου Παναγιώτη Ιγνάτιδη χόρεψε και ποντιακά με τον ίδιο να είναι λάτρης της παράδοσης αλλά και ικανός χορευτής.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ