Είδε τελικό ο Νίκος Παρούτογλου
Στα Γιαννιστών για τον τελικό Κυπέλλου της ΕΠΣ Πέλλας βρέθηκε ο Νίκος Παρούτογλου. Ο Δήμαρχος Αλμωπίας αποδέχτηκε την πρόσκληση του προέδρου της ΕΠΣ και παρακολούθησε την σημαντική αναμέτρηση στο στάδιο των Γιαννιτσών παρέα με τους ομολόγους του Στάθη Φουντουκίδη και Γιάννη Τσεπκεντζή όπως και με τον βουλευτή Πέλλας Λάκη Βασιλειάδη.
Μάλιστα ο Δήμαρχος Αλμωπίας ως τιμώμενο πρόσωπο έκανε και απονομές.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ