Έκοψε βασιλόπιτα ο Δήμος Έδεσσας
![Έκοψε βασιλόπιτα ο Δήμος Έδεσσας Έκοψε βασιλόπιτα ο Δήμος Έδεσσας](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/90/1000052644.jpg)
Την ετήσια βασιλόπιτα τους έκοψαν οι υπάλληλοι του Δήμου Έδεσσας το πρωί της Παρασκευής. Την βασιλόπιτα ευλόγησε ο Μητροπολίτης Εδέσσης Πέλλης και Αλμωπίας κ Ιωήλ
![img-20240223-141552-242.jpg](/image/original/90/img-20240223-141552-242.jpg)
Στην κοπή της βασιλόπιτας βρέθηκε σύσσωμη η δημοτική αρχή Έδεσσας αλλά και δημοτικοί σύμβουλοι της αντιπολίτευσης με τον Δήμαρχο Έδεσσας Γιάννη Τσεπκεντζή να στέλνει τις ευχές του για καλή και εποικοδομητική χρονιά
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Τραγικό: Για χρέος 0,02 λεπτών τράπεζα ζητάει περίπου 70 ευρώ
27 Ιουλίου 2024 -
Οι ελληνικές συμμετοχές της 1ης ημέρας (27/07)
27 Ιουλίου 2024 -
Καιρός: αίθριος με λίγες πρόσκαιρες νεφώσεις
27 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ