Επί ποδός τα συνεργεία του Δήμου Αλμωπίας
![Επί ποδός τα συνεργεία του Δήμου Αλμωπίας Επί ποδός τα συνεργεία του Δήμου Αλμωπίας](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/64/received-5949806098445783.jpeg)
Ο Δήμος Αλμωπίας διοργάνωσε ένα αποκριάτικο πάρτι στον κεντρικό πεζόδρομο της Αριδαίας με την συμμετοχή πλήθος κόσμου που διασκέδασαν και χόρεψαν σε ρυθμούς αποκριών.
Ωστόσο με εντολή της Αντιδημάρχου Πολυξένη Νάνου ακόμη και την Κυριακή συνεργεία του Δήμου Αλμωπίας βρίσκονται στον κεντρικό πεζόδρομο προκειμένου η Αριδαία να είναι μια καθαρή πόλη
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ