Καρυώτισσα-Τροχαία Πέλλας: Επιμνημόσυνη Δέηση των Θυμάτων Τροχαίων Ατυχημάτων
![Καρυώτισσα-Τροχαία Πέλλας: Επιμνημόσυνη Δέηση των Θυμάτων Τροχαίων Ατυχημάτων Καρυώτισσα-Τροχαία Πέλλας: Επιμνημόσυνη Δέηση των Θυμάτων Τροχαίων Ατυχημάτων](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/84/20231119-100724.jpg)
Με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Μνήμης των Θυμάτων Τροχαίων Ατυχημάτων, το τμήμα Τροχαίας Πέλλας πραγματοποίησε επιμνημόσυνη δέηση στον Ιερό Ναό Κοιμήσεως της Θεοτόκου στην Καρυώτισσα Πέλλας.
Το παρών έδωσαν οι Βουλευτές κ. Καρασμάνης και κ. Τζάκρη, ο Δήμαρχος Πέλλας Στάμκος και ο νέος Δήμαρχος κ. Φουντουκίδης, αντιδήμαρχοι και τοπικοί σύμβουλοι.
Ο Διοικητής της Τροχαίας κ. Πλούγαρης Βασίλειος εκφώνησε λόγο ενώ μια άκρως συγκινητική ομιλία έβγαλε και η και Ιωάννα Κακανούδη η οποία μοιράστηκε τη βιωματική της εμπειρία με τον χαμό συγγενικού της προσώπου σε τροχαίο ατύχημα.
![1000012732.jpg](/image/original/84/1000012732.jpg)
Δείτε το μνημόσυνο και τις ομιλίες.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ