Εύσημα της Έλενας Σώκου στους Διοικητές των Νοσοκομείων της Πέλλας
![Εύσημα της Έλενας Σώκου στους Διοικητές των Νοσοκομείων της Πέλλας Εύσημα της Έλενας Σώκου στους Διοικητές των Νοσοκομείων της Πέλλας](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/90/1000051768.jpg)
Τα Γιαννιτσά επισκέφτηκε η Έλενα Σώκου. Η συντονίστρια του γραφείου του πρωθυπουργού στην επίσκεψη της στα Γιαννιτσά, είχε την ευκαιρία να επισκεφτεί και το Νοσοκομείο της πόλης, όπου συνάντησε τόσο τον Διοικητή Ευάγγελο Λόγγο όσο και τον Διοικητή του Νοσοκομείου Έδεσσας Χρήστο Δόντσο.
Η κα Σώκου σύμφωνα με πληροφορίες έδωσε μάλιστα τα εύσημα στους δύο διοικητές για το υψηλό επίπεδο υγείας και την οργάνωση των δύο νοσοκομείων της Πέλλας καθώς και τα δύο Νοσοκομεία στάθηκαν όρθια κάτω από δύσκολες συνθήκες
Μάλιστα στην συνάντηση μετείχε και ο διοικητής της 3ης ΥΠΕ ο οποίος δήλωσε
Από την σημερινή επίσκεψη της Έλενας Σώκου , Συντονίστριας του Γραφείου του Πρωθυπουργού στη Θεσσαλονίκη, στη ΝΜ Γιαννιτσών του ΓΝ Πέλλας παρουσία της Διοίκησης και των Διευθύνσεων του.
Elena Sokou
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Οι ελληνικές συμμετοχές της 1ης ημέρας (27/07)
27 Ιουλίου 2024 -
Καιρός: αίθριος με λίγες πρόσκαιρες νεφώσεις
27 Ιουλίου 2024 -
Αγία Παρασκευή Περίκλειας: Εντυπωσίασε το παιδικό τμήμα
27 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ