Γιάννης Τσεπκεντζής: Πρέπει να βρούμε νέες μορφές Τουρισμού
![Γιάννης Τσεπκεντζής: Πρέπει να βρούμε νέες μορφές Τουρισμού Γιάννης Τσεπκεντζής: Πρέπει να βρούμε νέες μορφές Τουρισμού](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/82/20231031-114525.jpg)
Στο διεθνές συνέδριο Τουρισμού που διοργάνωσε η Αναπτυξιακή Πέλλας στο Λουτράκι Αλμωπίας παραβρέθηκε ο Γιάννης Τσεπκεντζής μαζί με συνεργάτες του. Ο νέος Δήμαρχος Έδεσσας συνοδευόμενος από τους Εύα Νεδελκου Σοφία Σηπακη, Άννα Καρρά, Παπαδοπούλου , Ελένη Λαζάρου αλλά και τον και αντιπρόεδρος ξενοδόχων λουτρών Πόζαρ Μοσχάκης Φώτης όπως και την Όλγα Ολλανδέζου παρκαολουθησε τις εργασίες του συνεδρίου
![20231031-115111.jpg](/image/original/82/20231031-115111.jpg)
Μάλιστα ο νέος Δήμαρχος Έδεσσας είχε την ευκαιρία να συζητήσει για τον τουρισμό με ανθρώπους που είναι γνωστές της τουριστικής ανάπτυξης, όπως και να γνωρίσει τουριστικά μοντέλα ανάπτυξης από όλο τον κόσμο.
![20231031-115114.jpg](/image/original/82/20231031-115114.jpg)
Ο ίδιος μετά το τέλος του συνεδρίου μίλησε στην κάμερα του pellanews.gr και στον δημοσιογράφο Στέφανο Μίντζα
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Οι Ολυμπιακοί Αγώνες 2024 άρχισαν!
27 Ιουλίου 2024 -
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ