Γιαννιτσά: Γενέθλια για την Ολυμπιονίκη Έλλη Μυστακίδου
Έσβησε το κεράκι, έμεινε η ενέργεια!
![Γιαννιτσά: Γενέθλια για την Ολυμπιονίκη Έλλη Μυστακίδου Γιαννιτσά: Γενέθλια για την Ολυμπιονίκη Έλλη Μυστακίδου](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/76/screenshot-1-aeWcJ.png?crop=628,341,0,42)
του Παύλου Νεκτάριου Παπαδόπουλου
Δεν είναι τόσο σκληρή όσο φαίνεται, καθώς ως μαχήτρια, ως αθλήτρια του Tae Kwon Do μπορεί να μην την θέλεις για αντίπαλο, αλλά σαν προσωπικότητα είναι τιμή να την έχεις δίπλα σου.
Ο λόγος για την Ολυμπιονίκη Έλλη Μυστακίδου, προπονήτρια πλέον του Συλλόγου "Φίλιππος" Γιαννιτσών, η οποία τις εορταστικές τούτες μέρες είχε και γιόρτασε τα γενέθλια της.
![367998415-1551071088965578-8306534148894376657-n.jpg](/image/original/76/367998415-1551071088965578-8306534148894376657-n.jpg)
Πλειάδα ευχών για την Έλλη, όπου το καλοκαίρι είχε δράση, αλλά ψυχαγωγική και όχι αγωνιστική, καθώς η ξεκούραση είναι ένα απαραίτητο στοιχείο πριν και μετά από κάθε αγωνιστική χρονιά.
Χρόνια πολλά για εμάς, σε μία γυναίκα αθλήτρια που έκανε υπερήφανη την Ελλάδα και τον τόπο της!
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ