Γιαννιτσά: Ο σημερινός... guest star της Φιλαρμονικής!
Παρέλασε με τον ρυθμό των εμβατηρίων!
![Γιαννιτσά: Ο σημερινός... guest star της Φιλαρμονικής! Γιαννιτσά: Ο σημερινός... guest star της Φιλαρμονικής!](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/66/f4.jpg)
του Παύλου Νεκτάριου Παπαδόπουλου
Ναι, ναι, η σημερινή επετειακή ημέρα της 25ης Μαρτίου με την παρέλαση των Γιαννιτσών και με τη Φιλαρμονική να δίνει τον μουσικό τόνο των εμβατηρίων, υπήρχε και ένας guest star.
![f1.jpg](/image/original/66/f1.jpg)
![f2.jpg](/image/original/66/f2.jpg)
Πάνω κάτω και...επιστροφή, έως το "στήσιμο" της Φιλαρμονικής απέναντι από την εξέδρα των επισήμων, ως...βοηθός μαέστρου, ήταν εκεί, παραστάτης και συμπαραστάτης.
Δεν τον άγγιξε κανείς για να τον απομακρύνει (μία προσπάθεια δημοτικού υπαλλήλου απέβη άκαρπη), διότι δεν υπήρχε λόγος. Ήταν μία καθ' όλα ευχάριστη παρουσία!
![f3.jpg](/image/original/66/f3.jpg)
![f4-FpKQP.jpg](/image/original/66/f4-FpKQP.jpg)
![f5.jpg](/image/original/66/f5.jpg)
![f6.jpg](/image/original/66/f6.jpg)
Όπως και να 'χει, είναι κάτι που μπορεί άνετα να προσθέσει στο...βιογραφικό του!
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ