Γιατί να ψηφίσεις Δήμο Κυριλίδη για Περιφερειάρχη!
![Γιατί να ψηφίσεις Δήμο Κυριλίδη για Περιφερειάρχη! Γιατί να ψηφίσεις Δήμο Κυριλίδη για Περιφερειάρχη!](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/81/img-20231006-194949-771.jpg)
Ποτέ δεν κρύφτηκα για τα πιστεύω μου , και αυτό που πρεσβεύω. Όλο αυτό το διάστημα αποδομηθηκε το επιτελείο του Τζιτζικώστα για όσα έχουν κάνει και όσα δεν έκαναν. Κανένα ουσιαστικό έργο καμία ουσιαστική επίβλεψη, και καμία βελτίωση . Τάφρος 66 παραμελημένη με κίνδυνο να υπάρχουν πλημμύρες και απώλειες παραγωγών. Δρόμοι, φωτισμός, πολιτισμός όλα δουλεύουν στον αυτόματο. Πινακίδες κατεστραμμένες , δεν τα βλέπει αυτά ο κύριος Τζιτζικωστας ερχόμενος στην Πέλλα; Καμια μέριμνα για συνολική καθαριότητα , καθυστέρηση έργων ,καμία εποπτεία καμία πίεση στην κεντρική εξουσία . Ο Κύριος Τζιτζικώστας παρέμεινε στην επικοινωνία και στα ακριβοπληρωμένα του σόου. Στέλνουμε αυτόν και τα σόου του εκεί που αρμόζει στην γωνία της απραξίας. Στις 8 Οκτωμβρίου δίνουν φωνή σε πατριώτες που είναι κοντά στους πολίτες της περιοχής και έχουν βιωματική εμπειρία μαζί τους.
Δήμος Κυριλίδης
Υπ. Περιφέρειαρχης Κεντρικής Μακεδονίας
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ