Γιώργος Χατζηδημητριάδης: Ψηλά στην ατζέντα μας η δημόσια υγεία
![Γιώργος Χατζηδημητριάδης: Ψηλά στην ατζέντα μας η δημόσια υγεία Γιώργος Χατζηδημητριάδης: Ψηλά στην ατζέντα μας η δημόσια υγεία](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/92/1000057835.jpg?crop=1966,1068,0,245)
Στην ημερίδα των Οδοντιάτρων στην Έδεσσα παραβρέθηκε ο Γιώργος Χατζηδημητριάδης. Ο νεαρός αντιδήμαρχος Αλμωπίας εκπροσώπησε τον Δήμαρχο Αλμωπίας Νίκο Παρούτογλου, όντας υπεύθυνος και για την υγεία στον Δήμο.
Ο Γιώργος Χατζηδημητριάδης στην τοποθέτηση του αναφέρθηκε στην ανάγκη συνεργασίας του Δήμου Αλμωπίας με τον Οδοντιατρικο Σύλλογο Πέλλας αλλά και στις δράσεις που θα διοργανωθούν στην Αλμωπία
Δείτε την τοποθέτηση του
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ