Η πασχαλιάτικη εκδρομή του Φ.Σ.Ε. «Μέγας Αλέξανδρος»
![Η πασχαλιάτικη εκδρομή του Φ.Σ.Ε. «Μέγας Αλέξανδρος» Η πασχαλιάτικη εκδρομή του Φ.Σ.Ε. «Μέγας Αλέξανδρος»](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/65/burgas-W2wMJ.jpg)
Την (μετά) πασχαλιάτικη εκδρομή του ετοιμάζει ο Σύλλογος «Μέγας Αλέξανδρος» τις ημέρες 18 – 22 Απριλίου 2023. Η 5ήμερη εκδρομή στην Ανατολική Ρωμυλία ξεκινά από την Έδεσσα και επισκέπτεται τις πόλεις: Φιλιππούπολη, Μπουργκάς, Αγχίαλο, Μεσημβρία, Βάρνα, Σωζόπολη, Βασιλικό, Αγαθούπολη, Σόφια. Η διαμονή θα γίνει στο εξαιρετικό ξενοδοχείο του Μπουργκάς Bulgaria Hotel. Στην τιμή περιλαμβάνονται οι μεταφορές με λεωφορείο, η διαμονή στο ξενοδοχείο καθώς και οι ξεναγήσεις (όλες τις ημέρες θα υπάρχει ξεναγός).
Πληροφορίες και δηλώσεις συμμετοχής :
- 6974799940 Ηλίας Ιακωβάκης (αντιπρόεδρος)
-6976278000 Γιάννης Χατζηπέγιος (πρόεδρος)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ