Η Δ Ακολουθία των Χαιρετισμών στον Άγιο Νικανδρο Αριδαίας
![Η Δ Ακολουθία των Χαιρετισμών στον Άγιο Νικανδρο Αριδαίας Η Δ Ακολουθία των Χαιρετισμών στον Άγιο Νικανδρο Αριδαίας](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/94/1000062097.jpg)
Με λαμπρότητα τέλεσε την ακολουθία των Δ Χαιρετισμών στον Ιερό Ναό Αγίων Νικανδρου και Ιωαννικιου ο πρωτοσύγγελος της Ιεράς Μητροπόλεως Εδέσσης Πέλλης και Αλμωπίας Πανοσιολ Αρχιμανδρίτης πατήρ Στέφανος.
Ο π. Στέφανος μαζί με τους δύο Διακόνους της Μητροπόλεως τέλεσε την ακολουθία των Χαιρετισμών στην οποία παραβρέθηκε πλήθος πιστών ανάμεσα στους οποίους και ο Αντιπεριφεριαρχης Πέλλας Ιορδάνης Τζαμτζης
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ