Ικανοποίηση για Καστερίδη και Μπάτση
![Ικανοποίηση για Καστερίδη και Μπάτση Ικανοποίηση για Καστερίδη και Μπάτση](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/91/1000053587.jpg?crop=1536,834,130,57)
Δύο έμπειροι άντρες της αυτοδιοίκησης είναι οι Χρήστος Μπάτσης και Στάθης Καστερίδης. Οι δύο αρχηγοί της αντιπολίτευσης στους Δήμους Αλμωπίας και Πέλλας χάρηκαν ιδιαίτερα για την εκλογή του Λαζάρου Κυριζογλου στην προεδρία της ΚΕΔΕ, ο οποίος και στηρίχθηκε από την Νέα Δημοκρατία.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ