"Ημέρα Κοινού" στην Κρύα Βρύση για τον Στάθη Φουντουκίδη
Ο Δήμαρχος συνάντησε πολίτες και φορείς, ενώ επιθεώρησε τις εργασίες ελαιοχρωματισμού του Δημαρχείου.
!["Ημέρα Κοινού" στην Κρύα Βρύση για τον Στάθη Φουντουκίδη "Ημέρα Κοινού" στην Κρύα Βρύση για τον Στάθη Φουντουκίδη](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/90/screenshot-46.png)
Ημέρα κοινού σήμερα Παρασκευή και το πρόγραμμα του Δημάρχου Στάθη Φουντουκίδη είχε την επίσκεψη στην Κρύα Βρύση όπου συναντήθηκε με πολίτες και φορείς παρουσία του Αντιδημάρχου Νέας Γενιάς της Δ.Ε. Κρύας Βρύσης κ. Κουπτσίδη Θεόφιλο και του Προέδρου της Δ.Κ. Κώστα Βασιλειάδη.
Ο Δήμαρχος επιθεώρησε τις εργασίες ελαιοχρωματισμού που έγιναν στο κτήριο του δημαρχείου (σημειωτέον ότι είχε να βαφτεί από το 2006), αλλά και παρεμβάσεις που έγιναν στον πεζόδρομο και στην κεντρική πλατεία.
![screenshot-47.png](/image/original/90/screenshot-47.png)
Αργότερα συναντήθηκε με αντιπροσωπεία του Εμπορικού Συλλόγου Κρύας Βρύσης αποτελούμενη από τον Πρόεδρο του Παπαδόπουλο Γιώργο και την Ταμία κ. Τογρουζίδου Μαρία, οι οποίοι ενημέρωσαν τον Δήμαρχο για την πορεία της προετοιμασίας του φετινού μεγάλου επετειακού Καρναβαλιού αλλά και για θέματα που απασχολούν τον εμπορικό κόσμο της Κρύας Βρύσης.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ