Ιορδάνης Τζαμτζής: Είμαστε δίπλα στον Αλμωπό
![Ιορδάνης Τζαμτζής: Είμαστε δίπλα στον Αλμωπό Ιορδάνης Τζαμτζής: Είμαστε δίπλα στον Αλμωπό](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/66/screenshot-20230316-200558-chrome.jpg)
Είμαστε δίπλα στον Αλμωπό δήλωσε στο pellanews.gr ο Ιορδάνης Τζαμτζής
Ο Αντιπεριφερειάρχης Πέλλας Ιορδάνης Τζαμτζής στέκεται αρωγός του Αλμωπού τόσο με την παρουσία του στο γήπεδο της Αριδαίας όσο και με τις ενέργειες που κάνει προκειμένου να ενισχυθεί η ιστορική ομάδα της Πέλλας.
Σύμφωνα με αποκλειστικες πληροφορίες του pellanews.gr ο Αλμωπός Αριδαίας θα βάλει στα ταμεία του ένα σημαντικό ποσό από το ταμείο κρατικής αρωγής για τις ζημιές που είχε υποστεί η ομάδα της Πέλλας από τις πλημμύρες. Μάλιστα ο Αντιπεριφερειάρχης Πέλλας στάθηκε από την πρώτη στιγμή δίπλα στην ομάδα της Αλμωπίας αλλά και ένθερμος αρωγός των αιτημάτων της.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ