Καρυώτισσα: Παραλίγο θα θρηνούσαμε θύματα! - Σφοδρή σύγκρουση
Παραλίγο μέσα σε σπίτι και σε κατάστημα θα έμπαιναν τα αυτοκίνητα!
![Καρυώτισσα: Παραλίγο θα θρηνούσαμε θύματα! - Σφοδρή σύγκρουση Καρυώτισσα: Παραλίγο θα θρηνούσαμε θύματα! - Σφοδρή σύγκρουση](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/83/368876582-203517036124814-8547309453602904527-n.jpg)
του Παύλου Νεκτάριου Παπαδόπουλου
Δυνατή σύγκρουση με δύο Ι.Χ. συνέβη σήμερα (15/11/2023) το πρωί , στον κεντρικό δρόμο της τ.κ. Καρυώτισσας.
![13-rA4hD.jpg](/image/original/83/13-rA4hD.jpg)
![14-m6QDd.jpg](/image/original/83/14-m6QDd.jpg)
![15-t53U3.jpg](/image/original/83/15-t53U3.jpg)
![10-B3or2.jpg](/image/original/83/10-B3or2.jpg)
Το μικρότερο σε μέγεθος ΙΧ, κίτρινου χρώματος, με οδηγό ηλικιωμένο (οι πληροφορίες κάνουν λόγο για 87χρονο τουλάχιστον) βγήκε μέσα από το στενό που βλέπετε και στις φωτογραφίες, με αποτέλεσμα να συγκρουστεί με ΙΧ μεγαλύτερου μεγέθους (με οδηγό 43χρονη γυναίκα) που διέσχιζε τη στιγμή εκείνη τον κεντρικό που περνά από την "καρδιά" του χωριού και στην προσπάθεια της να αποφύγει τα χειρότερα διαπέρασε νησίδα και βρέθηκε στη μία άκρη, που λίγο ακόμη ήθελε για να εισέλθει εντός...καταστήματος που είναι ακριβώς δίπλα.
Το ίδιο και το κίτρινού χρώματος Ι.Χ. που δεν ήθελε και πολύ να βρεθεί εντός οικείας!
![1-MVJqi.jpg](/image/original/83/1-MVJqi.jpg)
![3-5zTZM.jpg](/image/original/83/3-5zTZM.jpg)
![8-AzcKB.jpg](/image/original/83/8-AzcKB.jpg)
![9-Mr9a3.jpg](/image/original/83/9-Mr9a3.jpg)
![12-LdulA.jpg](/image/original/83/12-LdulA.jpg)
![4-3zQdn.jpg](/image/original/83/4-3zQdn.jpg)
![7-fagBY.jpg](/image/original/83/7-fagBY.jpg)
Το αποτέλεσμα ήταν να τραυματιστεί ελαφρά η 43χρονη οδηγός, η οποία ανέφερε κλαίγοντας και ιδιαίτερα ταραγμένη, πως "αν είχα συνοδηγό, αν ήταν παιδί, αν ήταν οποιοσδήποτε, θα είχε σκοτωθεί". Ο ηλικιωμένος, είναι στο Νοσοκομείο Γιαννιτσών, με την κατάσταση του να μην είναι γνωστή ακόμη. Πάντως, μεταφέρθηκε στο νοσηλευτικό ίδρυμα από το ΕΚΑΒ, ενώ έρευνα για το ατύχημα εκτελεί η Τροχαία Γιαννιτσών.
![369044833-7233022803389011-390814214075380588-n.jpg](/image/original/83/369044833-7233022803389011-390814214075380588-n.jpg)
![368093673-854411419713108-9182128026272480657-n.jpg](/image/original/83/368093673-854411419713108-9182128026272480657-n.jpg)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ