Μ. Σωτηριάδου Φίλιππος Γιαννιτσών: Πρώτη θέση και εισιτήριο για τους Πανευρωπαϊκούς του Τάε Κβον Ντο
Επόμενος σταθμός η μετάβαση στην Εσθονία.
![Μ. Σωτηριάδου Φίλιππος Γιαννιτσών: Πρώτη θέση και εισιτήριο για τους Πανευρωπαϊκούς του Τάε Κβον Ντο Μ. Σωτηριάδου Φίλιππος Γιαννιτσών: Πρώτη θέση και εισιτήριο για τους Πανευρωπαϊκούς του Τάε Κβον Ντο](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/73/filippos1.png?crop=597,325,0,44)
του Παύλου Νεκτάριου Παπαδόπουλου
Η αθλήτρια του Συλλόγου Τάε Κβον Ντο «Φίλιππος» Σωτηριάδου Μαρίνα αγωνίστηκε εξαιρετικά και μετά από 5 αγώνες κατάφερε να κατακτήσει την πρώτη θέση που της δίνει το εισιτήριο για τους Πανευρωπαϊκούς Αγώνες στην Εσθονία στις 24-25 και 26 Αυγούστου.
![filippos2.png](/image/original/73/filippos2.png)
Επίσης, αγωνίστηκε και η αθλήτρια Ανδρεάδου Σοφία η οποία ηττήθηκε στον δεύτερο αγώνα, δίνοντας όμως τον καλύτερο της εαυτό. Συγχαρητήρια στις δύο αθλήτριες έδωσαν με σχετική ανακοίνωση τους οι προπονητές, Ολυμπιονίκης Έλλη Μυστακίδου και ο μάστερ Γιάννης Γαβριηλίδης.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ