Μαθήματα με αφίσα για τα 33 χρόνια διαιτησίας του Σκυδραίου Χάρη Πορτοκαλίδη
Τον Σεπτέμβριο η σχολή διαιτησίας του αθλήματος στα Κοίλα Κοζάνης.
![Μαθήματα με αφίσα για τα 33 χρόνια διαιτησίας του Σκυδραίου Χάρη Πορτοκαλίδη Μαθήματα με αφίσα για τα 33 χρόνια διαιτησίας του Σκυδραίου Χάρη Πορτοκαλίδη](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/74/screenshot-12-HnuJZ.png?crop=421,229,0,13)
του Παύλου Νεκτάριου Παπαδόπουλου
Για ένα τριήμερο, στις 15, 16 και 17 Σεπτεμβρίου 2023, τα Κοίλα Κοζάνης ανοίγουν και πάλι τις "πύλες" τους για τη Σχολή Διαιτησίας Βόλλεϋ, στο Κέντρο Αθλητισμού και Αναψυχής. Στην αφίσα που έχει εκδοθεί, θα παρατηρήσετε ένα πολύ γνωστό πρόσωπο για τη Σκύδρα και την Πέλλα ευρύτερα, καθώς και για τον κόσμο της διαιτησίας του αθλήματος.
![361969690-7219685214713259-9173154382857800905-n.jpg](/image/original/74/361969690-7219685214713259-9173154382857800905-n.jpg)
Όπως περιγράφει ο συνάδελφος του διαιτητής και Πρόεδρος του Συνδέσμου Ανέστης Σαρακινίδης από τα Γιαννιτσά, η αφίσα είναι αφιερωμένη τιμής ένεκεν στον "αγαπητό συνάδελφο και Αντιπρόεδρο του Συνδέσμου Διαιτητών Χαρίτωνα Πορτοκαλίδη (σ.σ.: που είναι από τη Σκύδρα, όπου διατελεί και δημοτικός σύμβουλος), για τα 33 χρόνια προσφοράς του στην ελληνική διαιτησία και στον σύνδεσμο μας".
![screenshot-13-ceUmb.png](/image/original/74/screenshot-13-ceUmb.png)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ