Με 4 μετάλλια ο Ναυτικός Όμιλος Γιαννιτσών σε Διεθνείς Αγώνες Κωπηλασίας
Με χρονομέτρηση η τελική κατάταξη.
![Με 4 μετάλλια ο Ναυτικός Όμιλος Γιαννιτσών σε Διεθνείς Αγώνες Κωπηλασίας Με 4 μετάλλια ο Ναυτικός Όμιλος Γιαννιτσών σε Διεθνείς Αγώνες Κωπηλασίας](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/97/445174935-992745989520913-8220463981315737611-n-XwaOQ.jpg?crop=1080,587,0,72)
Με 1 χρυσό, 1 Αργυρό και 2 Χάλκινα μέταλλια επέστρεψαν τα έξι πληρωματα με τους 8 αθλητές και αθλήτριες του Ναυτικού Ομίλου Γιαννιτσών από τους διεθνείς αγώνες κωπηλασίας που διοργάνωσε σήμερα, 26 Μαΐου, ο Ναυταθλητικός Περιβαλλοντικος Σύλλογος Πεθελινού Κερκινιτης. Εν τω μεταξύ λόγω της ιδιαιτεροτητας του υγρού στίβου του Πεθελινού όλα τα αγωνίσματα έγιναν με χρόνομετρηση ώστε να γίνει η τελική κατάταξη, βγάζοντας τα πιο γρήγορα πληρωματα ανά αγώνισμα.
Δείτε τη σχετική ανάρτηση του Ομίλου και φωτογραφίες:
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ