Με επιτυχία τα Σταυρέτκα 2023 από την Εύξεινο Λέσχη Σκύδρας
![Με επιτυχία τα Σταυρέτκα 2023 από την Εύξεινο Λέσχη Σκύδρας Με επιτυχία τα Σταυρέτκα 2023 από την Εύξεινο Λέσχη Σκύδρας](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/80/stayretka-pellanews7-BKRrj.jpg)
Πλήθος κόσμου βρέθηκε στο κέντρο δεξιώσεων 'Αρχόντισσα' στα Σεβαστιανά για να απολαύσει μια βραδιά γεμάτη χορό και μουσική από την Εύξεινο Λέσχη Σκύδρας.
![stayretka-pellanews7.jpg](/image/original/80/stayretka-pellanews7.jpg)
Την βραδιά άνοιξε ο σύλλογος, εντυπωσιάζοντας με ποντικούς χορούς. Μουσικά συνόδεψαν ο Γιώργος Ιωαννίδης, ο Μπάμπης Κεμανετζίδης, ο Νίκος Ραμπίδης, ο Θοδωρής Φωστηρόπουλος και ο Θωμάς Τσοπουρίδης.
![stayretka-pellanews3.jpg](/image/original/80/stayretka-pellanews3.jpg)
![stayretka-pellanews2.jpg](/image/original/80/stayretka-pellanews2.jpg)
![stayretka-pellanews10.jpg](/image/original/80/stayretka-pellanews10.jpg)
![stayretka-pellanews9.jpg](/image/original/80/stayretka-pellanews9.jpg)
![stayretka-pellanews1.jpg](/image/original/80/stayretka-pellanews1.jpg)
![stayretka-pellanews13.jpg](/image/original/80/stayretka-pellanews13.jpg)
![stayretka-pellanews5.jpg](/image/original/80/stayretka-pellanews5.jpg)
![stayretka-pellanews6.jpg](/image/original/80/stayretka-pellanews6.jpg)
Το παρών έδωσαν η Δήμαρχος Σκύδρας, η Υπ. Δήμαρχος Μαρία Παπαδοπούλου και ο υπ. Δήμαρχος κ. Σουμελίδης, ο Αντιπεριφερειάρχης Πέλλας Ιορδάνης Τζαμτζής και η Βουλευτή Πέλλας Θεοδώρα Τζάκρη.
![stayretka-pellanews11.jpg](/image/original/80/stayretka-pellanews11.jpg)
![stayretka-pellanews12.jpg](/image/original/80/stayretka-pellanews12.jpg)
Απολαύστε την ποντιακή βραδιά
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ