Με τον Γιάννη Μουράτογλου η Δέσποινα Βασιλειάδου
![Με τον Γιάννη Μουράτογλου η Δέσποινα Βασιλειάδου Με τον Γιάννη Μουράτογλου η Δέσποινα Βασιλειάδου](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/78/20230918-213439-VeSSt.jpg)
Στην παρουσίαση του συνδυασμού Συνεργασία Ευθύνης βρέθηκε η Δέσποινα Βασιλειάδου. Το νέο αστέρι της πολιτικής σκηνής της Πέλλας όπως την αποκαλούν ευχήθηκε στον Δήμαρχο Έδεσσας και εκ νέου υποψήφιο καλή επιτυχία ενώ είχε θερμή συνομιλία με πολλούς Εδεσσαίους και Εδεσσαιες που βλέπουν στο πρόσωπο της ένα νέο και επιτυχημένο κορίτσι.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ