Ο Δήμος Πέλλας αρωγός σε δράσεις κοινωνικής προσφοράς- Παρέδωσε δωροεπιταγέςστο Κοινωνικό Παντοπωλείο
![Ο Δήμος Πέλλας αρωγός σε δράσεις κοινωνικής προσφοράς- Παρέδωσε δωροεπιταγέςστο Κοινωνικό Παντοπωλείο Ο Δήμος Πέλλας αρωγός σε δράσεις κοινωνικής προσφοράς- Παρέδωσε δωροεπιταγέςστο Κοινωνικό Παντοπωλείο](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/93/eikona-viber-2024-04-02-10-39-04-660.jpg)
Ο Δήμος Πέλλας αρωγός σε δράσεις κοινωνικής προσφοράς- Παρέδωσε δωροεπιταγές στο Κοινωνικό Παντοπωλείο
Στο πλαίσιο των συμβατικών υποχρεώσεων του Δήμου Πέλλας με την εταιρία EAST WEST GREECE M.I.K.E., ο Δήμος Πέλλας παρέδωσε στο Κοινωνικό Παντοπωλείο «Παναγία η Ελεούσα» στα Γιαννιτσά δωροεπιταγές, στα πλαίσια του ανταποδοτικού έργου του παντοπωλείου (συλλέχτηκαν 520 κιλά υφασμάτινων ειδών) για τα έτη 2023-2024.
Συγκεκριμένα από τον Γενικό Γραμματέα του Δήμου Πέλλας Φίλιππο Μηλώση και τον Αντιδήμαρχο Καθαριότητας, Περιβάλλοντος & Πρασίνου, Δημήτρη Δαμασκούδη παραδόθηκανστον Αρχιερατικό Επίτροπο Γιαννιτσών π. Ιωάννη Σπυρίδη 150 τεμάχια δωροεπιταγών των 20,00€ από το «Σούπερ Μάρκετ Σκλαβενίτη».
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ