Oι γυναίκες του Ιορδάνη Τζαμτζή
![Oι γυναίκες του Ιορδάνη Τζαμτζή Oι γυναίκες του Ιορδάνη Τζαμτζή](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/65/img-20230308-132030.jpg?crop=1080,587,11,364)
Παγκόσμια ημέρα της γυναίκας σήμερα και ο Αντιπεριφερειάρχες Πέλλας Ιορδάνης Τζαμτζής θα είναι ιδιαίτερα χαρούμενος καθώς είναι σε ένα σπίτι με δύο υπέροχες γυναίκες.
Ο Ιορδάνης Τζαμτζής είναι ένας άνθρωπος και πολιτικός που πορεύεται στη ζωή του με ήθος και αξίες μάλιστα έχει ως συμπαραραστάτες τόσο την σύζυγό του Σοφία όσο και την κόρη του Βούλα.
![img-20230308-132021.jpg](/image/original/65/img-20230308-132021.jpg)
Η σύζυγος του Ιορδάνη Τζαμτζή βρίσκεται διαχρονικά στο πλευρό του και με την διακριτική της παρουσία αποτελεί στήριγμα για τον Αντιπεριφερειάρχη Πέλλας από την εποχή που είχε εκλεγεί Δήμαρχος Σκύδρας, όντας ένα από τους νεώτερους Δημάρχους στην Ελλάδα αλλά και όντας ένας απο τους επιτυχημένους Δημάρχους.
Βέβαια εκτός από την σύζυγό του Σοφία, ο Ιορδάνης Τζαμτζής έχει στο πλευρό του και την μοναχοκορη του Βούλα για την οποία ο Αντιπεριφερειάρχης, όπως κάθε πατέρας είναι ιδιαίτερα χαρούμενος και περήφανος.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ