Πάρκο Αγίου Γεωργίου: Ετοιμάζεται η παιδική χαρά και η λειτουργία του κτηρίου
"Αυτοψία" της προόδου του έργου που προχωρά καθημερινά.
![Πάρκο Αγίου Γεωργίου: Ετοιμάζεται η παιδική χαρά και η λειτουργία του κτηρίου Πάρκο Αγίου Γεωργίου: Ετοιμάζεται η παιδική χαρά και η λειτουργία του κτηρίου](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/71/4-JVzpg.jpg)
Προχωρούν οι εργασίες ανάπλασης και τοποθέτησης παιδικής χαράς, στο Πάρκο πλησίον του Ι.Ν. Αγίου Γεωργίου, καθώς και οι απαραίτητες εργασίες για τη λειτουργία του κτηρίου που βρίσκεται εντός του πάρκου.
![5-JxgoG.jpg](/image/original/71/5-JxgoG.jpg)
![8-mPDo0.jpg](/image/original/71/8-mPDo0.jpg)
![16-EnP9V.jpg](/image/original/71/16-EnP9V.jpg)
Αυτόψία στην πρόοδο των εργασιών πραγματοποίησαν ο Δήμαρχος Δήμου Πέλλας Γρηγόρης Στάμκος και ο Αντιδήμαρχος Τεχνικής Υπηρεσίας Χρήστος Βουτσάς, ενώ στην επίβλεψη του έργου συμμετέχει και ο Αντιδήμαρχος Περιβάλλοντος-Καθαριότητας Γιώργος Ανδρεάδης.
![13-wbS0r.jpg](/image/original/71/13-wbS0r.jpg)
![351122257-6259285067494652-4846355086379830977-n.jpg](/image/original/71/351122257-6259285067494652-4846355086379830977-n.jpg)
![11-ydFS1.jpg](/image/original/71/11-ydFS1.jpg)
![parko1.jpg](/image/original/71/parko1.jpg)
![21-buJSY.jpg](/image/original/71/21-buJSY.jpg)
![2-xO4FT.jpg](/image/original/71/2-xO4FT.jpg)
![5-ksqCW.jpg](/image/original/71/5-ksqCW.jpg)
Οι εργασίες συνεχίζονται καθημερινά, ενώ παράλληλα γίνεται και προγραμματισμός για τον καλλωπισμό γενικότερων σημείων του πάρκου, αλλά και σε επίπεδο του φωτισμού του πέριξ αυτού.
![20-ZqOSZ.jpg](/image/original/71/20-ZqOSZ.jpg)
![22-XExcu.jpg](/image/original/71/22-XExcu.jpg)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Οι Ολυμπιακοί Αγώνες 2024 άρχισαν!
27 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ