Πολυξένη Νάνου: "Να σταματήσουμε να πετάμε σκουπίδια από τα παράθυρα"
![Πολυξένη Νάνου: "Να σταματήσουμε να πετάμε σκουπίδια από τα παράθυρα" Πολυξένη Νάνου: "Να σταματήσουμε να πετάμε σκουπίδια από τα παράθυρα"](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/61/received-3263217967083506-4-0.jpeg)
Με ανάρτηση της στα social media η Αντιδήμαρχος Πολυξένη Νάνου έστειλε μήνυμα προκειμένου ο κόσμος να σταματήσει να πετάει σκουπίδια από τα παράθυρα των αυτοκινήτων.
![screenshot-2023-01-13-14-14-02-983-cominstagramandroid.jpg](/image/original/61/screenshot-2023-01-13-14-14-02-983-cominstagramandroid.jpg)
Μάλιστα η ίδια μαζί με συνεργεία του Δήμου Αλμωπίας καθάρισαν πολλούς κεντρικούς δρόμους της Αλμωπίας, ενώ με την ανάρτηση της η Αντιδήμαρχος θέλησε να ευαισθητοποιησει τον κόσμο
![screenshot-2023-01-13-14-14-06-064-cominstagramandroid.jpg](/image/original/61/screenshot-2023-01-13-14-14-06-064-cominstagramandroid.jpg)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Οι Ολυμπιακοί Αγώνες 2024 άρχισαν!
27 Ιουλίου 2024 -
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ