Πρωτάθλημα Tae Kwon Do Β. Ελλάδας: Χάλκινο μετάλλιο από τον 'Μέγα Αλέξανδρο" Γιαννιτσών
Ο Γεώργιος Βασιλειάδης με τον "τίτλο" και με τη συμμετοχή τεσσάρων αθλητών.
![Πρωτάθλημα Tae Kwon Do Β. Ελλάδας: Χάλκινο μετάλλιο από τον 'Μέγα Αλέξανδρο" Γιαννιτσών Πρωτάθλημα Tae Kwon Do Β. Ελλάδας: Χάλκινο μετάλλιο από τον 'Μέγα Αλέξανδρο" Γιαννιτσών](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/90/img-20240209-235224-1.jpg)
Με επιτυχία ολοκληρώθηκε ο τριήμερο Πρωτάθλημα TAEKWON DO της Ένωσης Βορείου Ελλάδος στο Κλειστό Γυμναστήριο ¨Κονταξοπούλειο¨ Ωραιοκάστρου Θεσσαλονίκης
Ο Αθλητικός Σύλλογος Μακεδονίας ¨ο Μ.Αλέξανδρος¨ Γιαννιτσών συμμετείχε με 4 αθλητές του,εκ των οποίων ο Βασιλειάδης Γεώργιος κατέκτησε χάλκινο μετάλλιο και την 4η θέση πήραν οι : Κοπασάκης Δημήτριος, Χαμαλίδου Ηλέκτρα και Καραμήτσος Αθανάσιος.
![img-20240209-235138.jpg](/image/original/90/img-20240209-235138.jpg)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Περίκλεια Αλμωπίας: Παραδοσιακό πανηγύρι για την Αγία Παρασκευή
27 Ιουλίου 2024 -
Οι Ολυμπιακοί Αγώνες 2024 άρχισαν!
27 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ