Ψηστήρι στο Εργοτάξιο του Δήμου Αλμωπίας
![Ψηστήρι στο Εργοτάξιο του Δήμου Αλμωπίας Ψηστήρι στο Εργοτάξιο του Δήμου Αλμωπίας](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/60/received-548742017155435.jpeg)
Τελευταία εργάσιμη ημέρα του χρόνου και ο Δήμαρχος Αλμωπίας Χρήστος Μπάτσης μαζί με τους συνεργάτες του αλλά και τους αντιδήμαρχους του βρέθηκε στο Εργοτάξιο του Δήμου Αλμωπίας.
![received-923405485328432.jpeg](/image/original/60/received-923405485328432.jpeg)
Ο Δήμαρχος και οι αντιδήμαρχοι ευχαρίστησαν το προσωπικό για τις υπηρεσίες που προσφέρουν καθημερινά στην Αλμωπία και στους δημότες της ενώ αντάλλαξαν και ευχές για το νέο έτος. Ο Δήμαρχος τόνισε την σημασία που έχει το Εργοτάξιο για την επίλυση των προβλημάτων των δημοτών ενώ συνομίλησε με τους υπαλλήλους σε φιλικό κλίμα. Μάλιστα οι υπάλληλοι του Εργοταξίου εκμεταλλευτηκαν τον καλό καιρό που επικρατεί στην Αριδαία και διοργάνωσαν ένα ψηστήρι.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ