Σε συνεχή επιφυλακή ο Διοικητής και η Τροχαία Πέλλας
Παρών με συνεχείς οδηγίες ο Βασίλης Πλούγαρλης.
![Σε συνεχή επιφυλακή ο Διοικητής και η Τροχαία Πέλλας Σε συνεχή επιφυλακή ο Διοικητής και η Τροχαία Πέλλας](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/68/dikas.jpg)
Σε πορείες, σε εκδηλώσεις, σε οτιδήποτε μπορεί να παρουσιαστεί στους δρόμους της πόλης των Γιαννιτσών και όλου του Δήμου Πέλλας, το Τμήμα Τροχαίας και ο διοικητής της Τροχαίας Πέλλας Βασίλης Πλούγαρλης είναι εκεί, για να ρυθμίζονται όλα στην εντέλεια.
Όπως έγινε και με την πορεία και το ξεκίνημα της, όσον αφορά τους ιππείς και την εκδήλωση του Ιππικού Ομίλου Γιαννιτσών "Το Πάικο", που ξεκίνησαν από τον χώρο του Πλατανότοπου προς το κέντρο της πόλης.
![01-xkcLb.jpg](/image/original/68/01-xkcLb.jpg)
![mpats2.jpg](/image/original/68/mpats2.jpg)
![mpats1.jpg](/image/original/68/mpats1.jpg)
Π.Ν. Παπαδόπουλος
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ