Συμμετοχή της Ε.Ι.Ε.Τ. στην 87η Διεθνή Έκθεση Θεσσαλονίκης
Το 2022 η Ε.Ι.Ε.Τ. έγινε η πρώτη Ένωση Τύπου της χώρας που συμμετείχε ποτέ στην ΔΕΘ με δικό της χώρο. Πάει για τη 2η χρονιά πλέον.
![Συμμετοχή της Ε.Ι.Ε.Τ. στην 87η Διεθνή Έκθεση Θεσσαλονίκης Συμμετοχή της Ε.Ι.Ε.Τ. στην 87η Διεθνή Έκθεση Θεσσαλονίκης](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/76/eiet.jpg)
Η Ένωση Ιδιοκτητών Επαρχιακού Τύπου θα συμμετάσχει και φέτος -για δεύτερη συνεχήχρονιά- με δικό της χώρο στην Διεθνή Έκθεση Θεσσαλονίκης (9-17 Σεπτεμβρίου), όπου θα παρέχει ενημέρωση στους επισκέπτες για την Ένωση και τα μέλη της.
Πέρσι, η Ε.Ι.Ε.Τ. έγινε η πρώτη Ένωση Τύπου της χώρας που συμμετείχε ποτέ στην ΔΕΘ με δικό της χώρο και μάλιστα στην κεντρική είσοδο της Έκθεσης, γεγονός που σχολιάστηκε θετικά, από όλους όσους συνομιλήσαμε και ενημερώσαμε για την ιστορία, τον ρόλο, αλλά –κυρίως- για τους στόχους της Ένωσης μας.
"Και φέτος, στον χώρο μας, εκτός από ενημερωτικό υλικό που θα προβάλει το προφίλ της Ένωσης, οι επισκέπτες θα έχουν την ευκαιρία να γνωρίσουν και τις εφημερίδες των μελών μας", όπως αναφέρει η Ένωση, καλώντας τα μέλη της να πάνε εγκαίρως φύλλα των εφημερίδων που εκδίδουν στο συγκεκριμένο χώρο.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ