Σουλιώτης..βράχος στην άμυνα της Κοζάνης
![Σουλιώτης..βράχος στην άμυνα της Κοζάνης Σουλιώτης..βράχος στην άμυνα της Κοζάνης](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/84/fb-img-1701281951905.jpg?crop=1080,587,0,0)
Ένας ποδοσφαιριστής που ξεχωρίζει στο φετινό πρωτάθλημα της Super League 2 είναι ο Δημήτρης Σουλιώτης. Ο πρώην αμυντικός του Αλμωπού αγωνίζεται στην ομάδα της Δυτικής Μακεδονίας έχοντας εξαιρετική παρουσία αλλά και αποτελεί μια αξιόπιστη λύση για τον Άγγελο Διγκοζη
![fb-img-1701281930495.jpg](/image/original/84/fb-img-1701281930495.jpg)
Ο υψηλοσωμος αμυντικός έκανε εξαιρετική παρουσία και στην αναμέτρηση με τον ΠΑΟΚ Β ενώ βοηθάει την ομάδα του στο ψηλό παιχνίδι όπου είναι αήττητος, μάλιστα εκτός από καλός στα ανασταλτικα καθήκοντα ο Δημήτρης Σουλιώτης βοηθάει και την επίθεση
![fb-img-1701281962222.jpg](/image/original/84/fb-img-1701281962222.jpg)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ