Στα Αθυρα τα λείψανα των Αγίων Ιωακείμ και Άννης
![Στα Αθυρα τα λείψανα των Αγίων Ιωακείμ και Άννης Στα Αθυρα τα λείψανα των Αγίων Ιωακείμ και Άννης](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/94/1000062339.jpg)
Στην Υποδοχή των Τιμίων Λειψάνων Αγίων Θεοπατόρων Ιωακείμ & Άννης, που έγινε την Κυριακή 14 Απριλίου, στις 19.30, στον Ιερό Ναό Αναλήψεως του Κυρίου, στα Άθυρα, παραβρέθηκε ο Δήμαρχος Πέλλας Ευστάθιος Φουντουκίδης, συνοδευόμενος από τον Αντιδήμαρχο Αθλητισμού Γιάννη Γυριχίδη.
Στην γεμάτη κατάνυξη τελετή Υποδοχής κατά την διάρκεια του Εσπερινού, παραβρέθηκαν επίσης ο πρόεδρος της Κοινότητας Αθύρων Γιώργος Αλεξιάδης, μέλη του τοπικού συμβουλίου και πιστοί από την περιοχή.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ