Στάθης Φουντουκίδης, το επόμενο βήμα: Στέλνει "καθαρό" μήνυμα στον κόσμο
Στο μέσο της εβδομάδας, με τρεις λέξεις και έναν κοινό παρονομαστή.
![Στάθης Φουντουκίδης, το επόμενο βήμα: Στέλνει "καθαρό" μήνυμα στον κόσμο Στάθης Φουντουκίδης, το επόμενο βήμα: Στέλνει "καθαρό" μήνυμα στον κόσμο](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/81/screenshot-8.png)
Μπαίνουμε στα μέσα της εβδομάδας και η αγωνία κορυφώνεται. Οι υποψήφιοι για τον δημαρχιακό θώκο είναι σε εγρήγορση, διότι ο χρόνος περνά και η Κυριακή 15 Οκτωβρίου φθάνει.
Ο επικεφαλής της παράταξης "Μέλλον Δημιουργίας" Στάθης Φουντουκίδης και τα στελέχη του περνούν ένα μήνυμα, το οποίο φαίνεται θα παγιωθεί μέχρι το άνοιγμα της κάλπης. Και αυτό είναι η λέξη "Καθαρή", η οποία συνοδεύει τα "χέρια", την "ψήφο" και την αισιοδοξία που προσδίδεται με τη "νίκη".
![fb-img-1696958529592.jpg](/image/original/81/fb-img-1696958529592.jpg)
Η τελευταία φράση, προσθέτει τη λέξη "παρελθόν", συνοδευόμενο δυο...στενά πιο κάτω με το "μπροστά".
Μέσα σε 4 φράσεις ο κ. Φουντουκίδης προσδίδει το μήνυμα του. Και αυτό είναι το 2ο μέρος της εικόνας που προσπαθεί ο επικεφαλής να περάσει η παράταξη του "Μέλλον Δημιουργίας", βάζοντας ένα κατά κάποιον τρόπο, δίλημμα, τρόπον τινά "διακριτικής" μορφής.
Αναμένουμε με ενδιαφέρον, να δούμε τη συνέχεια των κινήσεων, σε κάθε πεδίο.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ