Στέφανος Τσιτσιπάς: Η Μπαντόσα πόζαρε στο φακό του συντρόφου της στις Μαλδίβες - Δείτε φωτογραφίες
![Στέφανος Τσιτσιπάς: Η Μπαντόσα πόζαρε στο φακό του συντρόφου της στις Μαλδίβες - Δείτε φωτογραφίες Στέφανος Τσιτσιπάς: Η Μπαντόσα πόζαρε στο φακό του συντρόφου της στις Μαλδίβες - Δείτε φωτογραφίες](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/85/badosa-tsitsipas.webp)
Μαγεμένος από την ομορφιά της συντρόφου του ο Στέφανος Τσιτσιπάςαποφάσισε να πάρει την φωτογραφική μηχανή του και να απαθανατίσει την Πάουλα Μπαντόσα στις Μαλδίβες.
Ο Στέφανος και η Πάουλα επισκέφτηκαν προ ολίγων ημερών τις Μαλδίβες για να χαλαρώσουν πριν από τη νέα χρονιά που ξεκινάει τις τελευταίες ημέρες του 2023 στην μακρινή Αυστραλία.
![badosa_3](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-12-01/badosa_3.jpg)
![badosa_2](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-12-01/badosa_2.jpg)
![badosa1](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-12-01/badosa1.jpg)
Ο σπουδαιότερος Έλληνας τενίστας που έχει ως χόμπι την φωτογραφία και έχει και ειδικό προφίλ στο Instagram στο οποίο ανεβάζει την δουλειά του πήρε την φωτογραφική μηχανή του και αφού... έπεισε την Ισπανίδα να παίξει το ρόλο του μοντέλου ξεκίνησε να την τραβάει.
![badosa_5](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-12-01/badosa_5.jpg)
![badosa_4](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-12-01/badosa_4.jpg)
Τις καλύτερες φωτογραφίες της ανέβασε στον λογαριασμό του ο οποίος έχει το όνομα "Stiopkyn". Τι σημαίνει αυτή η λέξη; Το είχε εξηγήσει παλαιότερα ο ίδιος: «Stiopkyn με φώναζε η μητέρα μου όταν ήμουν μικρό παιδί. Ήταν πάντα ένα υποκοριστικό που χρησιμοποιούσε για μένα.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ