Στην Αλεξανδρούπολη ο Σύλλογος Φίλων Ιστορίας Γιαννιτσών
Επιστροφή στην πόλη που γυρίστηκε η ταινία "5" του Βασίλη Τσικάρα.
![Στην Αλεξανδρούπολη ο Σύλλογος Φίλων Ιστορίας Γιαννιτσών Στην Αλεξανδρούπολη ο Σύλλογος Φίλων Ιστορίας Γιαννιτσών](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/70/345899474-250761234151801-6146121640368331184-n.jpg)
επιστροφή στην πόλη που γυρίστηκε το "5", του Βασίλη Τσικάρα. Επιστροφή όμως και για τον Σύλλογο Φίλων Ιστορίας και αναπαράστασης αυτής, καθώς βρέθηκε στην όμορφη πόλη, καλεσμένος των τοπικών αρχών.
![screenshot-1-2jAMh.png](/image/original/70/screenshot-1-2jAMh.png)
"Ο ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ ΑΥΤΗΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ...Σήμερα στην Λιτανεία της ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΤΡΙΑΣ στην Αλεξανδρούπολη ..!!!!!Αύριο έχουμε την τιμή να ανοίξουμε την μεγάλη παρέλαση στα πλαίσια της επετείου ιστορικής μνήμης της απελευθέρωσης της πόλης ...!!!ΥΓ 1 ..Ευχαριστούμε πολύ τα αδέρφια μας του Σωματίου ""Εκκίνηση ""για την φιλοξενία .. ΥΓ 2 Vasilis Tsikaras ....επιστροφή στην πόλη του ...ΠΕΝΤΕ 5..!!!!!", αναφέρει ο Πρόεδρος του Συλλόγου Μανώλης Σαββίδης, μαζί με τα μέλη που παρέστησαν.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ