Στο καρναβάλι της Έδεσσας ο Δάνης Τζαμτζής
Στο καρναβάλι της Έδεσσας και στην μεγάλη καρναβαλική παρέλαση βρέθηκε το βράδυ του Σαββάτου ο Ιορδάνης Τζαμτζης.
Ο Αντιπεριφερειάρχης Πέλλας παρακολούθησε με ικανοποίηση την μεγάλη καρναβαλική παρέλαση μαζί με την Αντιδήμαρχο Έδεσσας Μαρουλα Κατσαρα Βλαχου αλλά και τον πρόεδρο της Έδεσσας Πέτρο Γαλανό, μάλιστα έδωσε τα συγχαρητήρια τόσο στην Αντιδήμαρχο όσο και στον πρόεδρο για την εύρυθμη διοργάνωση του Εδεσσαϊκού Καρναβαλιού καθώς και οι δύο φρόντισαν για πολλές λεπτομέρειες διεξαγωγής.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ